Dıet Patch Zayıflama Bandı (Yapıştır Kilo Ver)

 
Dıet Patch Zayıflama Bandı (Yapıştır Kilo Ver)
4 Puan Verildi
1 Yorum Var
 
Ürünün Yaklaşık Fiyatı :
0 TL
 
Sayfa Hiti :
1221 Kişi
 
Marka : Diet Patch
   
Yayın Tarihi :
2011-11-08 00:00:00
 
Referans Kodu :
sgmtdiet
 
   
Ürün Açıklaması :  

Devrim yaratan bu yeni diyet bandı ile, her bant atışınızla birlikte kilolarınızıda atacaksınız. Güvenli ve kullanımı kolay olan bu bant, kilo vermenize yardımcı olur. Diet Patch zayıflama Bandı 24 saat boyunca, siz uyurken dahi zayıflatır. Avrupalıların bu güvenli ve çok etkili diyet bandını neden yıllardır kullandıklarını kendiniz görün. Araştırmayı bırakın, yaşamaya başlayın. DIET PATCH ZAYIFLAMA BANDI NASIL ZAYIFLATIR?
Slim Form Bandı Kilo Verme Sistemi, ?bladderblack? olarak da bilinen bir çeşit deniz yosunu özüne dayalıdır. Fukus (Bladderblack), troid bezindeki iyotu düzenler. Tiroid metabolizmayı kontrol eder; ve böylelikle yağlar erir, iştah azalır. Metabolizmayı harekete geçirir. Hormon üretiminde dengeyi sağlar.Aktif toksinleri yok eder. Potasyumla suyun tutulmasına karşı savaşır. Genel enerjiyi arttırır. %100 doğal bileşenli Diet Patch Zayıflama Bandı kilo vermek için doğal ve güvenli bir alternatiftir. Güvenli bir şekilde kilo vermeyi desteklemekle kalmaz, bedenin daha az kalori alımına alışmasınada yardımcı olur.Diet Patch zayıflama bandını vücudun herhangi bir bölgesine uygulayın ve kilo vermeye başlayın.
Paket içeriği: 10 Adet Tok tutan bant oruç bozar mı? Oruca hile karıştırılmış olur mu?? şeklindeki soruları cevaplayan din adamlarına göre, söz konusu bantların kullanımında dinen hiçbir sakınca bulunmuyor. Çünkü, bu bantlardaki bitkisel maddeler her ne kadar kana karışsa da yenilen içilen bir şey olmadığı için sakıncalı değil. Vücut gıda almıyorsa, yani yenilen içilen herhangi bir gıda maddesi söz konusu değilse bant takmada da sakınca yok.?
Ürün Özellikleri :  
   
Kullanım Kılavuzu :  
Dıet Patch Zayıflama Bandı (Yapıştır Kilo Ver) Kullanım Kılavuzu Henüz Eklenmemiştir.
   
Yetkili/Teknik Servisleri:  
Dıet Patch Zayıflama Bandı (Yapıştır Kilo Ver) Yetkili - Teknik Servisi Henüz Eklenmemiştir.
   


Müşteri Yorumları
Dıet Patch Zayıflama Bandı (Yapıştır Kilo Ver)
Ortalama 4 Puan Verildi.
1 Kullanıcı İnceledi.

Dıet Patch Zayıflama Bandı (Yapıştır Kilo Ver) Ürünü İçin Yapılan Yorum.
5 Puan Verildi Tavsiyesi
Olarak Ürününü Kullananların Puanlamalarını Sağlıyoruz. Bu Ürün İle İlgili Yorumuz Varsa Aşağıdaki Formu Kullanarak Ekleyebilirsiniz.
Tarafından 2013-12-21 11:12:19 Tarihinde Türkiye Şehrinden 5 Puan Vermiş.Dıet Patch Zayıflama Bandı (Yapıştır Kilo Ver) Ürünü İçin Yapılan Yorum.
4 Puan Verildi faydalı ama dikkatli kullanınız
farklı bantlar kullandım ve yemek yemeğe etki ettiği %100 doğru bir sonuç. ancak unutulmaması gereken tek şey 15 gün sonunda kabızlık yaptığıdır. Ben bunu kuru kayısı ile aştım. gerçekten işe yaradıkları tecrübe ile sabittir. alacak arkadaşların sporla birlikte bu ürünü kullanmalarını şiddetle tavsiye ediyorum...
Kullanan Tarafından 2012-03-15 00:00:00 Tarihinde /İstanbul Şehrinden 4 Puan Vermiş.Dıet Patch Zayıflama Bandı (Yapıştır Kilo Ver) Ürünü İçin Yapılan Yorum.
5 Puan Verildi Denemekten ne çıkar
Yaklaşık bir haftadır kullanıyorum.Şimdilik memnunum 1 kg.verdim ancak şunu unutmayın duşa asla girmeyin İştahımda azalma olmadı ancak zayıfladığımı hissediyorum.Dediğim gibi denemekten ne çıkar
Kullanan Tarafından 2012-02-21 00:00:00 Tarihinde MERKEZ/Eskişehir Şehrinden 5 Puan Vermiş.Dıet Patch Zayıflama Bandı (Yapıştır Kilo Ver) Ürünü İçin Yapılan Yorum.
4 Puan Verildi etkili
uzun süre kilo veremediyseniz denemeğe değer.. ilm üç günde etkisini hissediyorsunuz.. yemeğiniz kendiliğinden azalıyor..
Kullanan Tarafından 2012-01-30 00:00:00 Tarihinde MERKEZ/Hatay Şehrinden 4 Puan Vermiş.Dıet Patch Zayıflama Bandı (Yapıştır Kilo Ver) Ürünü İçin Yapılan Yorum.
4 Puan Verildi Hiç bu kadar kötü olacağını beklemiyordum.
daha önceleri farklı bantlar kullandım ve faydasını gördüm. Bu bantta hiç bir etkisi olmadı. hiç tavsiye etmiyorum
Kullanan Tarafından 2012-01-25 00:00:00 Tarihinde FATİH/İstanbul Şehrinden 4 Puan Vermiş.Dıet Patch Zayıflama Bandı (Yapıştır Kilo Ver) Ürünü İçin Yapılan Yorum.
5 Puan Verildi dıet patch
ben bugün siparişini verdim umarım pişman olmam. burdaki yorumları okdunktan sonra pişman olucağımı zannetmiyorum. inş. faydalı olur. çünkü çok yerden duydum dit patch.eczanelere bile sordum yoktu. sonunda .com da buldum.tşk
Kullanan Tarafından 2011-11-23 00:00:00 Tarihinde ESENLER/Gaziantep Şehrinden 5 Puan Vermiş.Dıet Patch Zayıflama Bandı (Yapıştır Kilo Ver) Ürünü İçin Yapılan Yorum.
5 Puan Verildi zayıflamak kadar güzel ne olabilir
ürünü önce arkadaşım kullandı 1 ayda 6 kilo verdi sonra bende aldım ayrıca tiroid hastasıda olduğumdan sonucunu merak ettim.1 ayda hem sağlığıma kavuştum,hormonlarım düzeldi.hemde 5 kilo verdim.benim için çok önemli,moral ve güzellik.
Kullanan Tarafından 2011-11-06 00:00:00 Tarihinde MAMAK/Ankara Şehrinden 5 Puan Vermiş.


 

Yorum Ekle
Dıet Patch Zayıflama Bandı (Yapıştır Kilo Ver) Ürünü ile ilgili görüşlerinizi ve deneyimlerinizi herkesle paylaşın...
Yorum Başlık :
Yorumunuz :*
Değerlendirme Puanı :
Adınız - Soyadınız:
Email Adresiniz :

Sitede Gösterilmeyecektir.
Bulunduğunuz Şehir
Güvenlik Kodu :
 

 

Paylaş
 

 

 

Benzer Ürünler
Deowell Zayıflamaya Yardımcı Band
Deowell Zayıflamaya Yardımcı Band 4 Puan Verildi 0 Yorum Var
Diet Band (Zayıflamaya Yardımcı Bant)
Diet Band (Zayıflamaya Yardımcı Bant) 4 Puan Verildi 0 Yorum Var
Dıet Patch Zayıflama Bandı (Yapıştır Kilo Ver)
Dıet Patch Zayıflama Bandı (Yapıştır Kilo Ver) 4 Puan Verildi 0 Yorum Var
Dıet Patch Green Tea Zayıflamaya Yardımcı Bant
Dıet Patch Green Tea Zayıflamaya Yardımcı Bant 5 Puan Verildi 0 Yorum Var